Garmin Lifetime, Aktualizácia máp, Európa

Garmin aktualizačná karta, pre doživotnú aktualizáciu máp Európy (počas životnosti zariadenia)

Výrobca: GARMIN

Popis produktu:
Aktualizačná darčeková karta, pre doživotnú aktualizáciu máp Európy (počas životnosti zariadenia)

Ako to funguje:
Pre použitie nüMaps Lifetime budete potrebovať vaše kompatibilné Garmin zariadenie, váš počítač a USB kábel. Nejedná sa o mesačné poplatky alebo prebiehajúce náklady na údržbu; platíte len raz. Keď budete chcieť aktualizovať vaše mapy, pripojíte vaše zariadenie k počítaču a prihlásite sa do svojho myGarmin konta, kde budú pripravené k inštalácii posledné mapové dáta. Neustále zhromažďujeme nové mapové dáta a aktualizácie, ktoré by mali byť dostupné až štyri krát za rok. Vyznačte si notifikáciu e-mailom, ktorý vás upozorní na dostupnosť nových aktualizácii.

Pre aktiváciu aktualizačnej karty nüMaps Lifetime navštívte nasledovný odkaz my.garmin.com

Vlastnosti :
pokrytie obsahuje detailné mapy metropolitných území Európy, ktoré obsahujú automobilové cesty, štátne a regionálne dopravné tepny a miestne cesty. 
aktualizácia uličných máp vo vašom kompatibilnom GPS Garmin počas životnosti zariadenia.
sťahovanie posledných dát približne každé tri mesiace.
prihlásenie na e-mailovú notifikáciu v prípade dostupnosti nových dát.
obdržanie aktualizačných informácií o uličných a cestných zmien, nových ciest, bodov záujmu (POI) a ďalšie mapové špecifikácie.
zaplaťte raz - aktualizujte doživotne (počas životnosti zariadenia), bez mesačných poplatkov alebo ďalších nákladov.

Kompatibilita :
Táto mapová aktualizácia môže byť použitá len na aktualizáciu máp, ktoré boli predinštalované do vášho Garmin zariadenia. Napríklad, Garmin GPS zariadenie predinštalované s mapami Severnej Ameriky, nemôže byť aktualizované s nüMaps Lifetime aktualizačná karta, Európa a naopak. Skontrolujte si kompatibilitu produktov. 

Stiahnuté mapy/aktualizácie sú nevratné.

Čas sťahovania:
Táto mapová aktualizácia sa môže sťahovať niekoľko hodín, takže nepoužívajte dial-up pripojenie alebo pripojenie od satelitných internetových poskytovateľov. Aktuálna rýchlosť sťahovania môže kolísať.

Pokrytie:
Túto mapovú aktualizáciu je možné použiť na aktualizáciu predinštalovaných máp, ktoré sú nainštalované vo vašom zariadení Garmin. 

Príslušné sťahovania:
nüMaps Lifetime mapové aktualizácie je možné inštalovať len na jedno kompatibilné zariadenie. Pre príslušný počet zariadení prosím zakúpte príslušný počet aktualizačných kariet nüMaps Lifetime. 

Veľkosť a systémové požiadavky:
Vyžadované vysokorýchlostné internetové pripojenie. Nepoužívať internetové pripojenie dial-up. Ovládač USB zariadení. Pre spustenie aktualizácie je nutné mať voľné miesto 7 GB. 

Vzhľadom k nárastu veľkosti súboru pri aktualizáciách sa nemusí táto aktualizácia máp zmestiť do vášho zariadenia (do internej pamäte). Zostávajúce mapové dáta môžu byť uložené na SD/micro SD kartu, ak prístroj obsahuje slot pre kartu. SD/micro SD karta nie je súčasťou aktualizácie.

Nasledujúce požiadavky sú súčasné požiadavky. Tieto požiadavky sa môžu meniť a aj príslušná technológia sa vyvíja a je aktualizovaná. Spoločnosť Garmin si vyhradzuje právo ukončiť podporu verzií PC alebo Mac® operačných systémov uvedených nižšie, ak už nie je komerčne poskytovaná podpora pre tieto verzie ako dôsledok vydania aktualizovanej verzie.

PC
Windows® XP SP3 alebo novší 
1 GB RAM
1024 x 768 rozlíšenie alebo lepšie
voľné miesto 7 GB na pevnom disku pre spustenie inštalácie; 2 GB miesta na pevnom disku po inštalácii
USB port
USB kábel
nepoužívať internetové pripojenie dial-up

Mac®
OS X 10.4.11 alebo novší 
každý Intel Mac alebo PowerPC G3 alebo novší Mac
1 GB RAM
1024 x 768 rozlíšenie alebo lepšie
voľné miesto 7 GB na pevnom disku pre spustenie inštalácie; 2 GB miesta na pevnom disku po inštalácii
USB port
USB kábel
nepoužívať internetové pripojenie dial-upKošík

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa